Kruhový tréninnk

Kruhové a funkční tréninky jsme dělali už dávno předtím, než to bylo cool.

Ještě než existovaly všude kruháče, crossfity a kondiční tréninky, fighteři trénovali tak, aby byli silní, rychlí, obratní i vytrvalí. Umíme to, protože pro skutečný sport potřebujeme skutečně výkonné tělo a ne jen přefouknutou bublinu z posilovny. Dělali jsme to už před dvaceti lety a děláme to stále, nehledě na módní vlny ve fitness.

Děláme pořád to samé, jenom to děláme lépe a moderněji - vylepšujeme postupy, učíme se nové metody. Koníček našeho šéftrenéra je jezdit na semináře, číst a vzdělávat se a pak skládat prvky gymnastiky, fyzioterapie, generalist movement Ido Portala, hardstyle silového tréninku a spousty dalších věcí dohromady.

Vybíráme to, co skutečně funguje a snažíme se vyhýbat dogmatům a klapkám na očích. Spojujeme atletičnost, silový trénink i zdravotní aspekt pohybového aparátu, protože věříme tomu, že ač je to delší a složitější cesta, je lepší, resp. jediná správná. Nestačí jen brutální kruháče bez přemýšlení, jak bývá časté v bojových sportech. Nestačí jen pomalé pumpování, jak bývá časté v posilovnách. Nestačí jen opatrné pohyby, jak bývá obvyklé na józe či funkčních trénincích. Náš názor je komplexnost, protože není komplexnější pohyb než boj.

Pokud vám tahle perspektiva sedí a stojíte o opravdovou všestrannou tělesnou zdatnost, jsme tu pro vás.

ZAUJALO VÁS? PODÍVEJTE SE NA CENÍK A ROZVRH NEBO NÁS ROVNOU KONTAKTUJTE.